Jesteś tutaj

Strona główna

jedzenie

Audycje dedykowane kulinariom nie są niczym nowym. W ostatnim czasie rosnącą popularnością mogą poszczycić się jednak te, których uczestnikami są najmłodsi widzowie. Czy dzięki takim produkcjom przed nieletnimi adeptami sztuki kulinarnej otwierają się interesujące możliwości doskonalenia swoich umiejętności?

Wielu rodziców ma kłopot z nakłonieniem swojego dziecka do spożycia zdrowego dania. Istnieje jednak mnóstwo metod na uatrakcyjnienie przekąsek dla najmłodszych. Z prostych produktów możesz stworzyć ciekawy zestaw dla niejadka. Przejawiając szczyptę kreatywności, sprawisz że pożywne dania w ekspresowym tempie zostaną zjedzone.

Od niedawna standardem są foodtrucki na imprezach dla najmłodszych, na podobnej zasadzie jak i na imprezach dla dorosłych. Jest to efekt rosnącej popularności budek z jedzeniem. Rodzice też cenią to, że w czasie zabawy dzieci mogą zjeść coś pysznego.

Wszyscy którzy są rodzicami wiedzą, że trudno jest przygotować danie które dziecko zje bez grymaszenia. Co nie tylko jest zdrowe, ale również po prostu będzie mu smakować. Kilkulatki mają zwykle ograniczone listę dań, które chętnie zjedzą. Jest to widoczne także w kartach w restauracjach – gdzie osobną pozycję stanowią potrawy specjalnie dla maluchów.

Wizyta z psem w restauracji? Kąciki dla najmłodszych w restauracjach? O tym, w jaki sposób zmieniają się aktualnie kulturalne zwyczaje.

Nazwa użytkownika