Jesteś tutaj

Strona główna

W czasie letnim wiele placówek szkolnych chce namówić kolejnych podopiecznych do nauki w ich jednostce. Niestety typ przekazywania wiadomości jest przeważnie taki sam, stąd prawie ani jedna z nich nie odróżnia się. Jeśli pragniesz posiadać wiedzę w jaki sposób placówka szkolna może ośmielać swoich uczniów do nauki i zdrowego funkcjonowania, to koniecznie przeczytaj post!

Spora ilość szkół urządzając otwarte dni fokusuje się wyłącznie na dekoracji pomieszczeń, także przedstawieniu kilku prezentacji jak np. wybuchu wulkanu. Takie podejście jest w stanie zainteresować potencjalnych uczniów wyłącznie na chwilę, co przeto powinno się zrobić, aby to zdarzenie było w wyższym stopniu spektakularne? Rozwiązaniem jest oryginalne projektowanie stoisk targowych.

Jednym z najistotniejszych szczegółów jest udekorowanie na zewnątrz szkoły, ustawienie odpowiednich potykaczy reklamowych z komunikatami, bez wątpienia zaintryguje potencjalnych chętnych. Alternatywą dla takiego podejścia jest rollup dwustronny, jaki postawiony przy wejściu będzie zapraszał wchodzących odwiedzających. To główna, ale także finalna kwestia jaką dostrzegą zaproszeni, tym samym musi być atrakcyjna.

Następnym detalem jest wnętrze, godziwa budowa stoisk targowych może wyeksponować każde pozytywy placówki. Kładąc na stoiskach masę przeróżnych ofert, urozmaica się salę, jak również wabi wzrok odwiedzających. W doskonałym ustawieniu powinny znaleźć się historia placówki, propozycja godzin pozalekcyjnych, a także ekspozytor na ulotki, dzięki któremu każdy odwiedzający będzie mógł zabrać prospekt i bez pośpiechu zapoznać się z nią po powrocie.

Kończąc - najistotniejszym detalem jest zona relaksu. W tym miejscu zwiedzający będą mieli możliwość degustowania przekąsek, a również zrelaksowania się na pufach. To także dobre pomieszczenie na promowanie placówki edukacyjnej. Sytuując tam kostki reklamowe, goście zainteresują się nowoczesną postacią przekazu i zapamiętają ją na długi czas. Wykorzystując tychże paru wskazówek, dowiesz się, która szkoła zabiega o swoich kolejnych wychowanków.

Nazwa użytkownika