Jesteś tutaj

Strona główna

Startujący niedługo rok szkolny, jest stresogenny zarówno dla pociech tak i dla ich rodziny. Pewnie jesteś zafrapowana jak Twój potomek poradzi sobie w szkolnej rzeczywistości, czy znajdzie odpowiednich przyjaciół, i czy da sobie radę z nauką. Abstrahując od wyprawki szkolnej, notesów, podręczników i długopisów, wskazane jest także zastanowić się nad ubraniem do szkoły na każdy dzień, ale również tym uroczystym na inaugurację roku szkolnego. Co więc jest ci potrzebne, by poprawnie przedstawiać się na tym wydarzeniu?

Zwykle w takowych przypadkach sprawdza się klasyka. Z mody nie wychodzą rzeczy w szarościach i granacie. Sprawdzi się tu np. biała lniana koszula damska. O ile dobierzesz do niej dostosowany dół - ciemne zwyczajne spodnie – np. granatowe lniane spodnie damskie, starczy wówczas wybrać odpowiednie drobiazgi, by prezentować się wykwitnie. Taki komplet dobrze wygląda za każdym razem, jest podejściem nadzwyczaj pewnym. O ile natomiast jesteś fanką sukien – bez dwóch zdań wyszukasz z kolekcji sklepów coś adekwatnego.

Dobre polskie marki odzieżowe proponują szeroki asortyment sukienek galowych, doskonałych na tę okazję. Tu także dobre będą stonowane kolory – czerń, biały, czy szary. Obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem jest czarna sukienka oversize, do której można dobrać odpowiednie buty. Jeżeli nie lubisz normalnych opcji i chcesz by Twoja konfekcja odkryła garstkę polotu – wyśmienitą możliwością jest sukienka oversize z falbanami. W temacie sukni znaczącą rolę odgrywają błyskotki. Torebka, pasek, czy wisior – ozdobią Twój wygląd i dodadzą dodatkowo splendoru.

Pamiętaj jednakże, że szkoła rozpoczyna się pod koniec wakacji. Niekiedy wrzesień jest bogaty w słoneczne dni, a pogoda wciąż jest przyjemna, albo będzie także tak, że powieje zimą i będzie lał deszcz. Dobrze jest mieć wtedy coś ciepłego np. longsleeve damski, czy lekki sweterek. Zawsze jednak, warto sprawdzać obecne fasony, ponieważ na rynku raz po raz wchodzi nowa marka odzieżowa w Polsce, i może być tak, że jej stylizacje trafią w nasz gust.

Nazwa użytkownika