Zajęcia dodatkowe

Koła zainteresowań i zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2016/17

Kółka w roku szkolnym 2016/2017

l/p Nazwisko imię nauczyciela Prowadzone zajęcia Dzień, godzina
1 Cykowiak Izabela

Zajęcia wyrównywania wiedzy z chemii

Praca z uczniem zdolnym

poniedziałek 15.00 – 15.45

czwartek 7.10 – 7.55

2 Durczewski Maciej Odyseja umysłu

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

 termin do ustalenia

piątek 14.10 – 14.55

3  Frąckowiak Romana Kawiarenka szkolna

Koło języka angielskiego

poniedziałek 15.00 – 15.45

poniedziałek 15.45 – 16.30

4 Gabryelska Aldona Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki i fizyki

Zajęcia wyrównywania wiedzy  z matematyki kl. III

czwartek 7.10 – 7.55

czwartek 15.00 – 15.45

5 Gryczyńska Mariola

 

Usprawnianie technik szkolnych z języka polskiego

Kółko języka rosyjskiego

poniedziałek 14.10 – 14.55

wtorek 14.10 – 14.55

6

 

Haglauer- Dydowicz Joanna Zajęcia wyrównywania wiedzy z języka niemieckiego II e

Edukacja muzealna

środa 8.00 – 8.45

wg harmonogramu

7 Jabłońska Magdalena SKS tańce

Tenis stołowy

Pływanie

czwartek 15.45 – 18.15

sobota 12.30-13.15

8 Klupś Jarosław Krąg biblijny czwartek 15.00 – 16.00
9 Kołcz Aleksandra Grupa teatralna COKOLWIEK

GRAsownicy zajęcia dla miłośników planszówek

poniedziałek 15.00 – 15.45

(terminy ustalane na  bieżąco)

10 Kowalczyk Anna Przygotowanie do konkursów z języka angielskiego poniedziałek 7.10 – 7.55

sobota 9.00 – 11.00

u nauczyciela

11 Łapaj Jolanta Kółko języka niemieckiego poniedziałek

7. 10 – 7.55

12 Łobejko Magdalena Geopomoc ( zajęcia wyrównywania wiedzy  z geografii)

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego kl. III

czwartek  15.00 – 15.45   s.23

środa  15.00 – 15.45 s. 23

13. Łuczak  Norbert SKS koszykówka piątek     16.40 – 18.15
14 Matczak Monika Praca z uczniem zdolnym     Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego środa 7.10 – 7.55

czwartek  15.00 – 15.45

15 Matyjasek Agata Pogotowie historyczne i pomoc w zajeciach z wos-u, etyki

Przygotowanie do konkursów z zajęć artystycznych

środa 15.00 – 15.45

ustalane na bieżąco

16 Mazurek Katarzyna Kółko matematyczne

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

wtorek  14.05 – 14.55

wtorek 14.55 – 16.40  i środa 11.25 – 12.10

17 Michałowicz Dorota Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z geografii kl.IIIc

Koło geograficzne( zajęcia wyrównywania wiedzy )

poniedziałek 14.10 – 14.55

poniedziałek 15.00 – 15.45

18 Mizerska Anna Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego  z języka polskiego Pogotowie polonistyczne piątek  8.00 – 8.45

środa 13.20 – 14.05

19 Rymaniak Anna Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego

Zajęcia wyrównywania wiedzy z języka angielskiego

wtorek 14.10 – 4.55

środa 10.35 – 11.20

20  Rymaniak Arleta Kółko czytelnicze

Korepetytoria

środa 14.10 – 14.55

piątek 15.00 – 15.45

21  Rzepecka Karina Zajęcia sportowe  SKS środa 16.45 – 18.15
22 Salwa Aleksandra Hiszpański z elementami kultury środa 7.10 – 7.55
23 Sawościanik Marta Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego

Kółko z języka polskiego

wtorek 15.00 – 15.45

środa 15.55 – 16.35

24 Stęplowska Izabela Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z fizyki

Poprawki

wtorek 7.10 – 7.55 i środa 8.00 – 8.45

wtorek 13.20 – 14.05

25 Stępniewski Rafał Kółko gitarowe

Nauka gry na keyboardzie

wtorek 15.10 – 15.55

ustalane na bieżąco

26 Szajek Małgorzata Doskonalenie technik szkolnych wtorek i środa 9.00 – 9.45
27 Szal Alicja Z językiem polskim za pan brat  (przygotowanie do konkursów)   Doskonalenie technik szkolnych  z języka polskiego kl. IId środa 14.10 – 14.55

środa 9.45 – 10.25

28 Świdziński Piotr Kółko informatyczne wtorek 15.00 – 16.30
29 Tomaszczyk Adam Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego

Doskonalenie technik szkolnych z języka niemieckiego

piątek 8.50 – 9.35  środa 14.10 – 14.55
30 Tucholski Krzysztof Zajęcia wyrównywania wiedzy z języka angielskiego

Praca z uczniem zdolnym

wtorek  15.00 – 15.45

czwartek 13.20 – 14.05

31 Walkowiak Przemysław Kółko teatralne COKOLWIEK

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego

Poniedziałek 15.00 – 15.45

poniedziałek 14.10 – 14.55

32 Wasilewski Jacek Zajęcia sportowe SKS wtorek 15.55- 17.25

czwartek 15.55 – 16.30

33 Wiatr Alina Pogotowie edukacyjne z wos-u

Przygotowanie do konkursów, projektów

wtorek  14.10 – 14.55

środa 15.00 – 15.45

34 Wilczyńska -Kąkol Karolina Kółko matematyczne

Zespół muzyczny

środa 14.10 – 14.55

piątek  16.00 – 18.00

35 Winiecki Marcin SKS piłka nożna środa 16.40 – 18.15
36 Wójcik Justyna Koło historyczne środa 14.10 – 14.55
37 Widok Alicja Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego kl.III

Doskonalenie umiejętności praktycznych- samoobsługa

poniedziałek 13.20 – 14.05

piątek 8.00 – 8.45

38 Zdrojowa Kinga Koło biologiczne sobota 8.00 – 9.30
39 Żurawski Jarosław Szkolne Koło Caritas spotkania wg potrzeb