Jesteś tutaj

Strona główna
urodziny

Zazwyczaj jest tak, iż rodzice chcieliby w dzień urodzin swojego dziecka wymyślić coś wspaniałego, a co za tym idzie: przygotować dziecku najlepsze urodziny pod słońcem. Zrobienie imprezy maluchom w mieszkaniu przechodzi do lamusa, ponieważ zazwyczaj rodzice mają większą ochotę zapłacić trochę większą sumę i mieć z głowy planowanie atrakcji dla najmłodszych, pieczenie torta o zabawnym kształcie, a także, co bywa najgorsze, sprzątanie po maluchach.

 

Najmłodszym kupuje się więc najczęściej imprezę w pokoju z kulkami i zjeżdżalniami, gdzie mają szansę się bezproblemowo wyszaleć pod opieką wykwalifikowanych animatorów, potrafiących rozbawić maluchy w ich święto.

 

Czasami mama i tata nie mają ochoty powtarzać co roku takiego samego pomysłu i fundować pociechom w kółko przyjęcia w sali dla dzieci. Najpopularniejsza postać robienia urodzin zaczyna się znudzić, jeśli ciągle Anie, Basie, Bartki, Darki wysyłają naszym dzieciom zaproszenia na tę samą formę spędzenia czasu w ich urodziny. Urodziny zorganizować można także w ogrodzie botanicznym, ulubionej knajpce… Aczkolwiek dzisiejsze dzieci są coraz bardziej wymagające! Poszukując oryginalnej inspiracji na przyjęcie urodzinowe dla malucha można pomyśleć na przykład nad wyprawieniem urodzin w escape roomie - link do strony, która może Cię zainspirować.

 

Urodziny dziecięce w escape roomie nie są na razie sztampowe i za bardzo popularne, dzieci z okazji swoich urodzin na pewno zadowolą się i uradują na coś, czego do tej pory nie miały okazji doświadczyć, czyli na rozwiązywanie łamigłówek w gronie najlepszych znajomych ze szkoły. Niektóre pokoje tego rodzaju zabaw posiadają w ofercie, podobnie jak tradycyjne sale rozrywki – odseparowane miejsce na poczęstunek, zagwarantowanego torta, animatora, przeczytaj więcej.

 

Przyjęcia nie są zatem wybrakowane, a ich efektowność jest zwiększona. Oczywiście zawsze, podczas wyboru tego typu rozrywki dla maluchów, powinno zastanowić się, czy aby na pewno wszystkie dzieci są w podobnym wieku, a co za tym idzie ani jedno nie będzie odstawało. Należy również pamiętać, iż nie wszystkie dzieci mogą lubić takiego rodzaju aktywności. Niekiedy dzieci preferują najzwyczajniej w świecie pobiegać za piłką – wszystko zależy od temperamentu malucha i od jego wyobrażeń co do jego urodzin.

 

Nazwa użytkownika