Aktualności

Lista uczniów klas VII – podział na klasy

Lista uczniów klas VII z podziałem na klasy:

 

VII a

  1. Adamczak Aleksandra
  2. Bednarska Hanna
  3. Budniak Mateusz
  4. Ciesielczak Zofia
  5. Danielak Marta
  6. Danielski Patryk
  7. Ejankowski Michał
  8. Filip Alicja
  9. Golańska Alicja
  10. Jasiczak Marianna
  11. Kacprzak Maciej
  12. Kawka Karolina
  13. Konik Maksymilian
  14. Krzyżański Krzysztof
  15. Kulpa Wiktoria
  16. Michalak Maciej
  17. Milne Marianna
  18. Olek Aleksandra
  19. Pobojewska Maria
  20. Reformat Gabriela
  21. Salej Inez
  22. Stemporowska Paulina
  23. Światowy Helena
  24. Świdzińska Maja
  25. Zabłocki Franciszek

 

 

Dz –  17                         Ch – 8

 

VII b

  1. Andrzejewska Julia
  2. Bąk Marta
  3. Brzóska Stanisław
  4. Chlasta Oliwia
  5. Grec Barbara
  6. Jędrzejak Izabela
  7. Kaliszewska Aleksandra
  8. Krüger Szymon
  9. Krupecki Franciszek
  10. Kubiak Olaf
  11. Kulas Zofia
  12. Lewandowska Julia
  13. Lewandowska Oliwia
  14. Lipiak Aleks
  15. Murkowski Eryk
  16. Myszograj Andrzej
  17. Paruszkiewicz Weronika
  18. Sarniak Łukasz
  19. Stachowiak Julia
  20. Stefaniak Emilia
  21. Szafer Martyna
  22. Szenknecht Konrad
  23. Wiatr Ida
  24. Włosiński Kacper
  25. Zalewska Bożena

 

 

Dz – 15                  ch – 10

 

VII c

  1. Adamczak Kacper
  2. Binkowski Mateusz
  3. Brauza Tomasz
  4. Bułanow Jakub
  5. Chodorowska Julia
  6. Dobosz Bernadeta
  7. Hutek Antoni
  8. Jaworska Nikola
  9. Juskowiak Kornelia
  10. Kamiński Michał
  11. Kaszkowiak Igor
  12. Kordzińska Dominika
  13. Krawczyk Tobiasz
  14. Matkowski Dawid
  15. Matysiak Kinga
  16. Michalski Szymon
  17. Rembalski Wojciech
  18. Śmidowicz Martyna
  19. Teuschner Mateusz
  20. Tonder Kinga
  21. Urbańska Nadia
  22. Urlik Aleksandra
  23. Warmus Jakub
  24. Wawrzyniak Igor
  25. Woźny Jakub

 

 

VII d

  1. Biazik Dominika
  2. Cieślik Oliwier
  3. Fabijanowski Mikołaj
  4. Gawęcki Jan
  5. Gawlak Marcin
  6. Gindera Julia
  7. Hadaś Nikodem
  8. Haeusler Zuzanna
  9. Kowalska Julia
  10. Kryś Wiktoria
  11. Kujawa Dominika
  12. Marczewska Julita
  13. Nawrocki Tomasz
  14. Pijanowska Wiktoria
  15. Pychtin Mykita
  16. Rajnisz Jakub
  17. Tykwic Ernest
  18. Wieczorek Piotr

 

 

VII e

  1. Adamski Kuba
  2. Chmielewski Adam
  3. Duszyński Maciej
  4. Giziński Adrian
  5. Ibron Aleks
  6. Jencz Nicole
  7. Kałużny Marcin
  8. Lesiński Jakub
  9. Małkowiak Paweł
  10. Mroczyński Jakub
  11. Paluszczak Miłosz
  12. Pilakowski Damian
  13. Porzucek Jakub
  14. Ranka Krzysztof
  15. Redelbach Ryszard
  16. Sajnaj Patryk
  17. Słomczyński Kacper
  18. Smolarek Bartosz
  19. Szałamacha Michał
  20. Świerczyńska Gabriela
  21. Walus Kamil
  22. Waścińska Rozalia
  23. Waścińska Zuzanna
  24. Wasielewski Mikołaj
  25. Ziomek Dariusz

 

Dz – 4                                                  ch – 21

Przypominamy, że rodzice/prawni opiekunowie mogą złożyć  w sekretariacie Gimnazjum nr 1  pisemne, umotywowane odwołanie od przydziału do  klasy do dnia 14.07.2017. O wynikach odwołania zostaną powiadomieni telefonicznie do dnia 23.07.2017.