Aktualności

Lista przyjętych do klas VII i klas dwujęzycznych

Lista przyjętych do klas VII:

  1. Adamczak Aleksandra
  2. Adamczak Kacper
  3. Adamski Kuba
  4. Andrzejewska Julia
  5. Bąk Marta
  6. Bednarska Hanna
  7. Biazik Dominik
  8. Binkowski Mateusz
  9. Brauza Tomasz
  10. Brzóska Stanisław
  11. Budniak Mateusz
  12. Bułanow Jakub
  13. Chlasta Oliwia
  14. Chmielewski Adam
  15. Chodorowska Julia
  16. Ciesielczak Zofia
  17. Cieślik Oliwier
  18. Danielak Marta
  19. Danielski Patryk
  20. Dobosz Bernadeta
  21. Duszyński Maciej
  22. Ejankowski Michał
  23. Fabijanowski Mikołaj
  24. Filip Alicja
  25. Gawlak Marcin
  26. Gawęcki Jan
  27. Gindera Julia
  28. Giziński Adrian
  29. Golańska Alicja
  30. Grec Barbara
  31. Hadaś Nikodem
  32. Hausler Zuzanna
  33. Hutek Antoni
  34. Ibron Aleks
  35. Jasiczak Marianna
  36. Jaworska Nicola
  37. Jencz Nicole
  38. Jędrzejak Izabela
  39. Juskowiak Kornelia
  40. Kacprzak Maciej
  41. Kaliszewska Aleksandra
  42. Kałużny Marcin
  43. Kamiński Michał
  44. Kaszkowiak Igor
  45. Kawka Karolina
  46. Konik Maksymilian
  47. Kordzińska Dominika
  48. Kowalska Julia
  49. Krawczyk Tobiasz
  50. Krüger Szymon
  51. Krupecki Franciszek
  52. Kryś Wiktoria
  53. Krzyżański Krzysztof
  54. Kubiak Olaf
  55. Kujawa Dominika
  56. Kulas Zofia
  57. Kulpa Wiktoria
  58. Lesiński Jakub
  59. Lewandowska Julia
  60. Lewandowska Oliwia
  61. Lipiak Aleks
  62. Małkowiak Paweł
  63. Marczewska Julita
  64. Matkowski Dawid
  65. Matysiak Kinga
  66. Michalak Maciej
  67. Michalski Szymon
  68. Milne Marianna
  69. Murkowski Eryk
  70. Myszograj Andrzej
  71. Nawrocki Tomasz
  72. Olek Aleksandra
  73. Paluszczak Miłosz
  74. Paruszkiewicz Weronika
  75. Pijanowska Wiktoria
  76. Pilakowski Damian
  77. Pobojewska Maria
  78. Porzucek Jakub
  79. Pychtin Mykita
  80. Rajnisz Jakub
  81. Ranka Krzysztof
  82. Redelbach Ryszard
  83. Reformat Gabriela
  84. Rembalski Wojciech
  85. Sajnaj Patryk
  86. Salej Inez
  87. Sarniak Łukasz
  88. Słomczyński Kacper
  89. Smolarek Bartosz
  90. Stachowiak Julia
  91. Stefaniak Emilia
  92. Stemporowska Paulina
  93. Szafer Martyna
  94. Szenknecht Konrad
  95. Śmidowicz Martyna
  96. Światowy Helena
  97. Świdzińska Maja
  98. Świerczyńska Gabriela
  99. Teuschner Mateusz
  100. Tonder Kinga
  101. Tykwic Ernest
  102. Urbańska Nadia
  103. Urlik Aleksandra
  104. Walus Kamil
  105. Warmus Jakub
  106. Wasielewski Mikołaj
  107. Waścińska Rozalia
  108. Waścińska Zuzanna
  109. Wawrzyniak Igor
  110. Wiatr Ida
  111. Wieczorek Piotr
  112. Włosiński Kacper
  113. Woźny Jakub
  114. Zabłocki Franciszek
  115. Zalewska Bożena
  116. Ziomek Dariusz

 

Lista przyjętych do klas dwujęzycznych:

 

  1. Adamczak Aleksandra
  2. Andrzejewska Julia
  3. Bąk Marta
  4. Bednarska Hanna
  5. Brzóska Stanisław
  6. Budniak Mateusz
  7. Chlasta Oliwia
  8. Ciesielczak Zofia
  9. Danielak Marta
  10. Ejankowski Michał
  11. Filip Alicja
  12. Golańska Alicja
  13. Grec Barbara
  14. Jasiczak Marianna
  15. Jędrzejak Izabela
  16. Kacprzak Maciej
  17. Kaliszewska Aleksandra
  18. Kawka Karolina
  19. Konik Maksymilian
  20. Krüger Szymon
  21. Krupecki Franciszek
  22. Krzyżański Krzysztof
  23. Kulas Zofia
  24. Kulpa Wiktoria
  25. Lewandowska Julia
  26. Lewandowska Oliwia
  27. Lipiak Aleks
  28. Michalak Maciej
  29. Milne Marianna
  30. Murkowski Eryk
  31. Myszograj Andrzej
  32. Olek Aleksandra
  33. Paruszkiewicz Weronika
  34. Pobojewska Maria
  35. Reformat Gabriela
  36. Salej Inez
  37. Sarniak Łukasz
  38. Stachowiak Julia
  39. Stefaniak Emilia
  40. Stemporowska Paulina
  41. Szafer Martyna
  42. Szenknecht Konrad
  43. Światowy Helena
  44. Świdzińska Maja
  45. Wiatr Ida
  46. Włosiński Kacper
  47. Zabłocki Franciszek
  48. Zalewska Bożena